شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 16:30
ملاصدرا، شیرازی جنوبی گرمسارشرقی پ38 ط5
به شبکه های اجتماعی ما بپیوندید
انتشار: 12 مهر 1401
آمار بازدید: 0 نفر
اخبار داغ هفتگی 12 مهر 1401

باز گشایی تپسی

نماد معاملاتی شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس (تپسی1) روز شنبه 16/07/1401 در بازار دوم فرابورس بازگشایی خواهد شد.

کارگزاران محترم می بایست دسترسی های لازم را برای سرمایه گذاران حرفه ای در گروه معاملاتی ZS فراهم نمایند.

همچنین اطلاعات مربوط به سرمایه گذاران حرفه ای را از طریق وب سرویس مربوط به شرکت مدیریت فناوری بورس تهران برای انجام معامله ایستگاه های معاملاتی نامک بارگزاری نماید.

آخرین اخبار برجام

امیر عبداللهیان : چنانچه طرف آمریکایی همین مسیر روز های گذشته را پیش ببرد توافق در دسترس است.

سخنگوی کاخ سفید : برجام، بهترین راه برای حل چالش هسته ای ایران است.

بورل: با اسرائیل درباره توافق هسته ای ایران اختلاف نظر داریم.

لاپید نخست وزیر اسرائیل:اگرچه با اروپا در مورد برجام اختلاف نظر داریم اما همه قبول داریم که برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک کشور هسته ای باید هر کاری انجام داد.

آمریکا : برجام؛ بهترین راه در قبال موضوع هسته ای ایران است

کرین ژان پیر،سخنگوی کاخ سفید: در مورد ایران نگرانی هایی داریم اما برجام بهترین راه برای رسیدگی به موضوع هسته ای ایران است.ایالات متحده تازمانی که ادامه مذاکرات احیای برجام در راستای امنیت ملی اش باشد،به این مذاکرات ادامه خواهد داد.

رشد 5 درصدی قیمت نفت

منابع اوپک پلاس به رویترز اظهار کردند:اوپک پلاس برای حمایت از قیمتها ،در آستانه دیدار روز چهارشنبه وزیران این گروه،در حال برسی کاهش تولید به میزان بیش از یک میلیون بشکه در روز است.

پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی آزاد میشود؟

علی صالح آبادی در خصوص اخبار منتشر شده در مورد آزاد سازی قریب الوقوع 7 میلیارد دلار ارزهای بلوکه شده ایران در کره جنوبی تصریح کرد:خوشبختانه با هماهنگی و همکاری خوبی که با وزارت امور خارجه انجام شده است پیشرفت های خیلی خوبی در این زمینه انجام شد که فعلا به جزئیات آن اشاره نمی کنم و در روز های آینده خبر های خوبی در این زمینه در حوضه عمل اطلاع رسانی خواهد شد. این منابع متعلق به بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی است و بانک می تواند از آن استفاده کند.

ایران خودرو و سایپا میتوانند خودرو وارد کنند

فاطمی امین ، وزیر صمت :واردات خودرو چند شرط دارد، یکی اینکه باید نمایندگی پس از فروش داشته باشند، دوم اینکه نمایندگی رسمی خودروساز خارجی داشته باشند و اینکه وقتی خودرویی وارد می شود در مقابلش انتقال فناوری انجام دهند.

اصلاح و تغییرات در اساسنامه صندوق های سرمایه گذاری

اصلاحات اساسنامه صندوق‌های سرمایه‌گذاری دارا یکم و پالایشی یکم که امروز توسط هیئت دولت ابلاغ شد، پیشتر در تاریخ ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ به تصویب هیات محترم وزیران رسیده بود. این اصلاحات عبارتند از:

  • تبدیل این صندوق ها به صندوق های سرمایه گذاری بخشی
  • تبدیل مدیریت صندوق از مدیریت غیر فعال به فعال
  • اضافه شدن رکن بازارگردان برای صندوق های مزبور

تحلیل هفته آینده:

با توجه به افزایش قیمت دلار و طلا به نظر در هفته پیش رو بازار متعادل تری رو خواهیم داشت ولی تا زمانی که ورود نقدینگی به بازار نداشته باشیم و ارزش معاملات بازار پایین باشد بازار در دوران رکود خواهد بود.

تحلیل گر: عماد کاظم زاده

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
دیدگاه شما پاسخ به تست حذف